Formuláre pre zamestnancov

VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z prímov fyzickej osoby

POTVRDENIE o zaplatení dane z prímov zo závislej činnosti

vyplnené tlačivá môžete podať na daňový úradvyhlasenie 2% Tango Club, o.z..pdf
potvrdenie 2% Tango Club, o.z..pdf

Informácie pre právnické osoby a SZČO:

Tango Club, o.z.

občianske združenie

Furdekova 1616/12, 851 03 Bratislava

IČO: 52716350

Číslo účtu VÚB banka: SK07 0200 0000 0043 5956 9955


Vážení priatelia,

Dovoľte aby sme sa predstavili, sme učitelia argentínskeho tanga pôsobiaci na Slovensku už viac ako 14 rokov. Našou výziou bolo rozšírenie myšlienky argentínskeho tanga po celom území Slovenka a s radosťou môžeme konštatovať, že s pomocou našich učiteľov / lektorov, ale hlavne priateľov sa nám komunita rozrástla a rastie ďalej.

Vyštudovali sme v Buenos Aires u majstrov Rodolfa a Glorie Dinzel. Od počiatku Vám prinášame tento najprepracovanejší systém výučby tanga.

Pod hlavičkou Tango Club fungujeme už od roku 2008. Počas rokov prešlo našou školou veľa tanečníkov a učiteľov. Neskôr sme sa stali občianskym združením do ktorého Vás radi privítame a veľmi sa tešíme ako sa budeme úspešne rozrastať. Ak by ste sa chceli stať našimi členmi, prosím kontaktujte nás na email tangocluboz@gmail.com a my Vám pošleme prihlášku.

Celým tangom sa nesie číslo 8, čo je počet krokov v základnom kroku a zároveň označuje nekonečno. Nekonečno možností, nekonečno kombinácií, nekonečné množstvo táng.

A preto je mesačné členské v Tango Clube 8,- Eur

Taktiež zľava pre členov je 8% - platí na všetky akcie organizované Tango Clubom /pravidelné kurzy, semináre, zájazdy, individuálne aj online hodiny/ a tanečné topánky.

Vzhľadom na situáciu Covid, sme nútení využívať nové spôsoby komunikácie, a preto sme si pre vás pripravili online lekcie priamo do Vašich domovov.

Každý štvrtok od 19:00 Vám budeme prinášať 60 minút online výuku schémy – 1 stupeň podľa systému Dinzel. Začíname vo štvrtok 28.1.2021.

Cena za online lekciu je 8,-Eur / pár.


Pokiaľ by ste nás chceli podporiť, môžete nám poslať 2%.


Veríme, že situácia v roku 2021 bude priaznivejšia pre organizovanie hromadných podujatí a my sa budeme opäť stretávať častejšie.

Okrem pravidelných lekcií sme si pre Vás pripravili:

  • 2. ročník Leta s Tangom

  • víkendové semináre

  • jesenný pobyt v Buenos Aires

Do nového roka Vám všetkým prajeme veľa zdravia, spokojnosti, lásky a (nielen tanečných) objatí.

Nezabudnime že objatie má liečivé účinky a nestojí nič.

1. Objatia podporujú vyplavovanie hormónu oxytocínu, ktorý potláča pocity úzkosti, osamelosti, izolácie aj zlosti.

2. Ak zotrváme v objatí určitý čas, zdvihne sa hladina serotonínu, čím sa nám zlepší nálada a nadobudneme pocity šťastia.

3. Jemný tlak na hrudník pri objatí stimuluje týmusovú žľazu, ktorá reguluje rovnováhu tvorby bielych krviniek. V konečnom dôsledku tak objatie posilňuje imunitný systém.

4. Objatie tiež uvoľňuje svaly a napätie tela ako celok. Zvýšením cirkulácie krvi do mäkkých tkanív dokáže odbúrať aj slabšiu bolesť.

Funguje to dokonca aj vtedy, keď objímame na diaľku, v mysli.

Tešíme sa na skoré stretnutie.

Dodo a Tereza