Priatelia aj tento rok nám môžete poukázať svoje 2%

- Požiadajte svojho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie do 15.2.2024

- Vyplňte vaše údaje vo VYHLÁSENÍ 

- Vyplnené vyhlásenie pošlite, alebo odovzdajte priamo nám spolu s potvrdením o zaplatení dane na daňový úrad podľa miesta Vášho trvalého pobytu do 30.4.2024

- Tento rok máme možnosť dozvedieť sa, kto nám venoval 2% z dane. Budeme veľmi radi ak označíte krížikom políčko v spodnej časti VYHLÁSENIA a my sa o Vašej podpore dozvieme.

Ďakujeme.                                                                                                                                      


Údaje pre PRÁVNICKÉ OSOBY, ktoré potrebujete uviesť do daňového priznania:


IČO: 52716350

Právna forma: občianske združenie

Obchodný názov: Tango club, o.z.

Sídlo: Furdekova 12, 851 03 Bratislava

Vážení priatelia,

Dovoľte aby sme sa predstavili, sme učitelia argentínskeho tanga pôsobiaci na Slovensku už viac ako 16 rokov. Našou výziou bolo rozšírenie myšlienky argentínskeho tanga po celom území Slovenka a s radosťou môžeme konštatovať, že s pomocou našich učiteľov / lektorov,  ale hlavne priateľov sa nám komunita rozrástla a rastie ďalej.

Vyštudovali sme v Buenos Aires u majstrov Rodolfa a Glorie Dinzel. Od počiatku Vám prinášame tento najprepracovanejší  systém výučby tanga.

Pod hlavičkou Tango Club fungujeme už od roku 2008. Počas rokov prešlo našou školou  veľa  tanečníkov a učiteľov. Neskôr sme sa stali občianskym združením do ktorého Vás radi privítame a veľmi sa tešíme ako sa budeme úspešne rozrastať. Ak by ste sa chceli stať našimi členmi, prosím kontaktujte nás na email tangocluboz@gmail.com a my Vám pošleme prihlášku.

Celým tangom sa nesie číslo 8, čo je počet krokov v základnom kroku a zároveň označuje nekonečno. Nekonečno možností, nekonečno kombinácií, nekonečné množstvo táng.

Pokiaľ by ste nás chceli podporiť, môžete nám poslať 2%.


ROK 2024PRIDAJ SA DO KLUBU

Staň sa členom občianskeho združenia a získaj množstvo výhod.

Mesačné členské:  8,- Eur / osoba

Nezabúdajme, že objatie má liečivé účinky a nestojí nič.

1. Objatia podporujú vyplavovanie hormónu oxytocínu, ktorý potláča pocity úzkosti, osamelosti, izolácie aj zlosti.

2. Ak zotrváme v objatí určitý čas, zdvihne sa hladina serotonínu, čím sa nám zlepší nálada a nadobudneme pocity šťastia.

3. Jemný tlak na hrudník pri objatí stimuluje týmusovú žľazu, ktorá reguluje rovnováhu tvorby bielych krviniek. V konečnom dôsledku tak objatie posilňuje imunitný systém.

4. Objatie tiež uvoľňuje svaly a napätie tela ako celok. Zvýšením cirkulácie krvi do mäkkých tkanív dokáže odbúrať aj slabšiu bolesť.

Funguje to dokonca aj vtedy, keď objímame na diaľku, v mysli.

Tešíme sa na skoré stretnutie.

Dodo a Tereza

Tango Club, o.z.

občianske združenie

 

Furdekova 1616/12, 851 03 Bratislava

 

IČO: 52716350

 

Číslo účtu VÚB banka: SK07 0200 0000 0043 5956 9955