Vážení priatelia,

Dovoľte aby sme sa predstavili, sme učitelia argentínskeho tanga pôsobiaci na Slovensku už viac ako 16 rokov. Našou výziou bolo rozšírenie myšlienky argentínskeho tanga po celom území Slovenka a s radosťou môžeme konštatovať, že s pomocou našich učiteľov / lektorov,  ale hlavne priateľov sa nám komunita rozrástla a rastie ďalej.

Vyštudovali sme v Buenos Aires u majstrov Rodolfa a Glorie Dinzel. Od počiatku Vám prinášame tento najprepracovanejší  systém výučby tanga.

Pod hlavičkou Tango Club fungujeme už od roku 2008. Počas rokov prešlo našou školou  veľa  tanečníkov a učiteľov. Neskôr sme sa stali občianskym združením do ktorého Vás radi privítame a veľmi sa tešíme ako sa budeme úspešne rozrastať. Ak by ste sa chceli stať našimi členmi, prosím kontaktujte nás na email tangocluboz@gmail.com a my Vám pošleme prihlášku.

Celým tangom sa nesie číslo 8, čo je počet krokov v základnom kroku a zároveň označuje nekonečno. Nekonečno možností, nekonečno kombinácií, nekonečné množstvo táng.

Pokiaľ by ste nás chceli podporiť, môžete nám poslať 2%.


ROK 2023PRIDAJ SA DO KLUBU

Staň sa členom občianskeho združenia a získaj množstvo výhod.

Mesačné členské:  8,- Eur / osoba

Nezabúdajme, že objatie má liečivé účinky a nestojí nič.

1. Objatia podporujú vyplavovanie hormónu oxytocínu, ktorý potláča pocity úzkosti, osamelosti, izolácie aj zlosti.

2. Ak zotrváme v objatí určitý čas, zdvihne sa hladina serotonínu, čím sa nám zlepší nálada a nadobudneme pocity šťastia.

3. Jemný tlak na hrudník pri objatí stimuluje týmusovú žľazu, ktorá reguluje rovnováhu tvorby bielych krviniek. V konečnom dôsledku tak objatie posilňuje imunitný systém.

4. Objatie tiež uvoľňuje svaly a napätie tela ako celok. Zvýšením cirkulácie krvi do mäkkých tkanív dokáže odbúrať aj slabšiu bolesť.

Funguje to dokonca aj vtedy, keď objímame na diaľku, v mysli.

Tešíme sa na skoré stretnutie.

Dodo a Tereza

Tango Club, o.z.

občianske združenie

 

Furdekova 1616/12, 851 03 Bratislava

 

IČO: 52716350

 

Číslo účtu VÚB banka: SK07 0200 0000 0043 5956 9955